särkenyt sydämmesi?ja jos on niin miten?
onko ihastuksesi
gallup..
302626
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
sillä justihin tuohon sydämen kohtahan ja *pang* Autsh!
suruna sydämessäin...Ai, miten? Eikö tämä tieto riitä..pitääkö vielä veistä kiertää haavoissa...
Kun on ikävä?
vaan?
fiktiota. Kaikki tää.
kerro? ketä kaipaat?
ole..
nimellisen kortin pöytään. Ei se asioita enää muuta. Näin hän halusi. Tyydyn sitten siihen:(
jokainen niistä on iskenyt puukkoja olemalla toisten kanssa..
elämässä? No, ristiriita.
............... vitun vitun vitun vittu...
et voi kunnolla kirjoittaa? Mikä mättää? Muuten mikä nyt on loppu?
................kait se epävarmuus syö..
Kerro nyt murheesi, mä odotan..
näen sut täs joskus. Mä olen muuttunu, huomaat sen varmasti.
olet itse kaiken aiheuttanut. minä halusin tavata ja jutella, sinulle ei passannut, huom. sinulle ei taaskaan passannut! Kuinka silloin voit syyttää minua?
niinkuin tähänkin asti kirjoittelemista, eihän meillä mitään muuta ole ollutkaan.
.................... no jännittää silti....
kärtsyilet, mä haluan vain olla ystävää niinkuin ennenkin:)
Mutta jos sä et halua, niin enhän mä sille mitään voi:(
en mä uhkaillut, sanoin vaan että olen muuttunut, mutta ei tarkoittanu että sisäisesti.. no voi että... kyl tää tästä... ei meidän tarvii loppuikää häpeillä, voit varmasti joskus olla vielä ylpeä musta. :)
sellainen juttu vaan ihan vaan sellainen , tai siis sellainen.. no siis..
kärttyilijää. Huonosti on asiat kaikilla nääs:)
JooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooOotko sä nyt tyytyväinen?:)
häpeemistä, kun me ollaan molemmat yhtä hulluja. Niinhän se on, eihän siitä mihinkään pääse. Jos olisi vaan toinen, mut kun ollaan molemmat. Täytyy tunnustaa vaan itselleen ja hymähtää:)Mutta se joka ei ole kuolemaksi, se vahvistaa. Ei tämä sun arvoasi mihinkään laske minun silmissäni, enkä kenellekään mitään kerro(niinkuin et sinäkään minusta). Olen ylpeä sinusta juuri tuollaisena kuin olet. Mehän ollaan vain ihmisiä, hyvänen aika. Ei me nyt varmaan olla ensimmäisiä ihmisiä maan päällä joille .......Sä olet hyvä ja kunnioitettava ihminen juuri tommosena, arvostan sinua nyt paljon enemmän kuin ennen!
tunteet ja tuntemukset toisiimme, ei sille nyt mitään voi. Ei tarvi selitellä, ymmärrän sinua täysin. Olet rakas ihminen ja ystävä!
ne täsä kenelläkään oikeen hääppösesti niin...
...........
en ole ihastunut vaan silmittömästi rakastunut eikä munkaan sydämeeni mahdu kahta ämmää :)
m
sen tein...
Siinä hänen olisi vaikea onnistua, koska pidän hänestä joka tapauksessa.