tämänvuotinen big brother on täysi floppi!
-kisaajat ovat liian nuoria,pentuja ja samasta muotista..pitäis olla erilasia persoonia ett jaksais kiinnostaa..olen tosi pettynyt onks muut?
-ei ole ns.persoonallisuuksia karia lukuunottamatta!
-kisaajat ovat liian nuoria,pentuja ja samasta muotista..pitäis olla erilasia persoonia ett jaksais kiinnostaa..olen tosi pettynyt onks muut?
-ei ole ns.persoonallisuuksia karia lukuunottamatta!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei ole julkkis.Eikä bb:ssä kukaan tule julkkikseksi
joten tämä on aivan väärä palsta moisen roskan jauhamiseen.
kyl niistä viimevuotisista jäi hieman ´julkuks perttu ja antti ja se jyskäläinen tarjoilija)))
-mut amispohjaltakin osaan määritellä noita kilpailijoita..mira on tyypillinen kaksosen toinen osapuoli, liioitelluilla jutuilla kerää huomiota,jota on pienestä asti kilpaillut..
-tatu on hesalainen lähiötavis joka katsoo nokka kiinni tv ssä kaikki visailut ja n tietää´´ kaikki paremmin ja haluu olla ´jotain kun ei es työssä pääse päteen ja esille
-mut empä tänä vuonna taida intensiivisesti seurata tätä..hyvä kun mira joutu pois sen puhetyyyli ärsytti kuin myös sen kampaajan narina,muuten se ois jees..
sentään jotain tasoa.. viime vuonna kaikki naiset oli hirveitä harakoita. Nyt on Jenni, Mira ja Heidi ihan näpsän näköisiä. ja Mika pojista.
Eikö kisaajat ollu viime vuonna suhteessa nuorempia? Nythän nuorin on tää Kaarlo, joka 22. Sitten seuraava, Heidi on 23, sitten Mika ja Sari(pikkunilkki) on jo 25 ja kaikki muut on sitten vanhempia. Vai muistankohan väärin...
Mun mielestä porukkakin on viime vuotista persoonallisemman oloisia ja näköisiä. En kyllä ite oo yhtään pettyny. Ja eihän sitä vielä tiedä miten ihmiset kehittyy. Jos muistelee Perttua viime vuonna, niin sehän oli ensimmäisen viikon ja ylikin aivan syrjässä. Ajattelin, ettei bb ois tylsempää jätkää voinu ottaa! Mutta kuinkas kävikään, se olikin koko porukan paras. Ainakin ite olin huomaavani, että porukka alkaa nyt vasta rentoutuun.
se bimbo pentu heidi kun hiplaa koko ajan sitä uuniluuta hiuslisäketukkaansa!!!!!!
-siis koko ajan..
-tympeää tänä vuonna---
mun mielestä "vikaa" eiliseen tapahtumaan oli molemmissa. ja sorella oli ihan hereillä kun alkoi kuolata mikan kanssa ja tietää varmasti mihinkä tuollainen intohimoinen suutelu saattaa johtaa...samaan sänkyyn ja...jos se nyt meinaa jotain syytettä nostaa ni kandeis kyl eka kattoo peiliin =)