Onko

Nii, eli onkoha mulla bulimia, oon 169cm, painan 49kg. Ahmin kerralla sipsipussin ja karkkipussin, ja sen jälkeen heti menen veeseeseen, tulee ripulia, laihtuuko niin? Onkohan mulla bulimia? AUTTAKAA!
1305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Enpä tuosta bulimiasta tiedä. Ulostehan on hyvinkin ravintoköyhää. Normaalissa tapauksessa paksusuolessa imeytyvät viimeisetkin hyödylliset aineet [kivennäis-/ hivenaineet] elimistön käyttöön.
Käy lääkärillä kysymässä homman nimi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mulla bulimia? kirjoitti:

Nii, eli onkoha mulla bulimia, oon 169cm, painan 49kg. Ahmin kerralla sipsipussin ja karkkipussin, ja sen jälkeen heti menen veeseeseen, tulee ripulia, laihtuuko niin? Onkohan mulla bulimia? AUTTAKAA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu