ja puheet inan p.......ä!Ulos vaan nopee!
KAKI ON SIT PIRUN RUMA
9
1157
Vastaukset
- voyeur
ei tule joutumaan edes äänestykseen:D
Äänetyksessä tulee olemaan IMO...
Heidi
Mika
ja Hanne - erkki elämännesteenviskelijä
Kakissa on alkuwoimaa!!! Ja ne siniset lasit kuvastavat mahtavaa kykyä itseironiaan. Kakia tuskin vähempää voisi liikauttaa kaltaistesi vittuilu.
Kaxu voittoon!
http://kakifansite.50webs.com/- ANGUSHGA
KAKI VOITTOON!!!!
KAKI ON PARAS JUHUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- mutei
Onneksi ei oo niin ärsyttävä kuin mika.
- *rivo-risto*
Kaki ei ole seuraavassa äänestyksessä. Alussa näytti ärsyttävän aika montaakin talolaista vaan ei enää. Ovat nähneet ulkoisen habituksen alle ja nähneet siellä empaattisen ja hauskan ihmisen?
- ulkoa...
toiset sisältä...sinun kohdalla ei ainakaan sisäinen kauneus hehku! Kaki sen sijaan on jollakin tavalla hyvin söpö...sisältä kultaa ja näin sanoo todella näyttävä tytsy ;)
Anteeksi jo etukäteen lausahdukseni...mut en voinut vastustaa kiusausta=D...
Noita kauniita typyjähän se Kaki näyttää tuol talossakin viehättävän. Ainahan se kaikilla "rumemmilla" julkkiksilla on joku todella kaunis typy kainalossa.Mistä tämäkin johtuu.
Itse en kyl sitä Kakia niiin rumana pidä.Hieman ylipainoinen vaan. Mut luonne ei ole kyl niitä parhaimpia puolia telkassa ainakaan ollu.Ei ymmärrä mitä kaunista siinä on nähty.Näköjää vaa oletetaan et sil on hyvä luonne ja sydän kultaa ku se ei oo niin mallina tuol ku muut.
- mutta...
täyttä asiaa.
Taitaa olla ihan tahallaan valittu tollainen "paise" yhdeksi että ei olis liian tavallista porukkaa, ja ei se ulkonäkö, mutta kun mies on vieläpä aika erikoisen TYHMÄ ja HÖLÖ, mutta kaikkihan me ollaan omanlaisiamme ja kauneus on kuitenkin katsojan silmässä ;) - kakista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.9511105Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli702937Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä302630- 1692194
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️222077- 572074
Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1382031Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331928- 1031542
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411306