huumeita joita voi tehdä itse?
Ihan mitä reseptejä vaan?
kiitos...
Ihan mitä reseptejä vaan?
kiitos...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tilaa siemeniä (hampun). Heitä siemen lasiin itämään, heitä siemen multiin, kastele, korjaa sato!
helppoa kuin heinän teko!
Keskusteluissa ei saa:
Kehottaa ketään rikokseen tai väkivaltaan
Esittää asiattomia ja loukkaavia kommentteja muista keskustelijoista
Esittää laitonta tai loukkaavaa materiaalia
Linkittää tiedostoihin tai sivuille, jotka sisältävät ihmisiin tai eläimiin kohdistuvaa väkivaltaa.
Esittää yksityishenkilöiden henkilötietoja ilman asianomaisen suostumusta
Käyttää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia. Kirjoittaa rasistisia tekstejä
Kirjoittaa tai kuvata karkeaa pornografiaa
Markkinoida tai mainostaa tuotetta tai palvelua
Itse olen noin jonkin aikaa tutustunut kasvikunnan myrkkyihin. Siinä sivussa on tullut opeteltua myöskin parantavia kasveja ja huumeeksi sopivia kasveja.
Suomen luonnostakin löytyy mukava määrä kasveja joita voi käydä vain keräämässä ja päihtymässä.
Itse tekemisestä en tiedä mitään... ellei tietenkin puhuta huumeista vaarallisimmasta... (=alkoholi.)
Mutta kasvattamisessa, keräilemisestä, kasveista ylipäätänsä ym osaisin kyllä antaa tietoa jonkin verran... tosin en väitä etteikö esim psykoaktiivisen vaultin väkeen kannattaisi kääntyä mikäli haluaa "pikatietä onneen" kulkea. Itse en ala tuosta vain paljastamaan asioita joiden keräämiseen itselläni on mennyt paljon aikaa... Ei niitä pidä liian helpolla alkaa käyttämään vaan kasveja pitää kunnioittaa ja tietää mahdolliset riskit myös. Itse esim autan kasveja lisääntymään ja pölyttymään.... (myös muutamaa uhanalaista itse kasvatan ja siemennän.) en siis haluaisi, että joku pöhkö oppieni mukaan kävisi riistämässä koko metsän tietyt kasvit pois ja siinä sivussa tappaisi itsensä melkein tietämättömyyttään.
Itsellä tosin puoli vuosikymmentä takanapäin opiskelua ja tiedän edelleen liian vähän, että itse käyttäisin mitään päihdyttävää tai vaarallista parantavaa kasvia itseeni.
Mielelläni mailailisin ihmisten kanssa, jotka ovat kiinnostunut kasveista ylipäätänsä (ja kunnioittavat kasveja eikä pidä pelkkänä päihteenä). Ja jos joku mukava hemmo sattuu löytymään niin enköhän voi jotakin paljastellakkin. ;)
Ei sitä namipussia kerralla avata.
- [email protected] -
amfetamiini tai kaiken voi valmistaa kotitekoisesti!!tarvitset vain oikeat aineet ja taidon tehdä niistä ihanaa huumetta!! ;)