Salora SP63Z1 esisäädöt muistiin???

Miten uuremmis saloroos pannahan kuvan esisääröt
muistihin? Kontrasti on sääretty tehtahalla
täysille(myyntiasetus) ja ku tuloo valakoonen kuva
niin toosa sammahtaa eli menöö valamiustilahan. On
typerä toosa jos ei saa säätöjä muistihin. Liika kirkas kuva rasittaa silimiä ja telekkaria.

[email protected]
2250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun soot säätäny kaikki kohoralleen,paina punaasta M-kirijaanta,pitääs lukita asiat muistihin.Siis kaukoohojaamella.Emmosaa selekiämmin selostaa.

Äänestä
  • ei mene muistihin vaikka kuinka painelisin
    punaasta ok-nappia. Valikoostakaa ei löyry
    mitää siihen viittaavaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tonttutorvelo kirjoitti:

Miten uuremmis saloroos pannahan kuvan esisääröt
muistihin? Kontrasti on sääretty tehtahalla
täysille(myyntiasetus) ja ku tuloo valakoonen kuva
niin toosa sammahtaa eli menöö valamiustilahan. On
typerä toosa jos ei saa säätöjä muistihin. Liika kirkas kuva rasittaa silimiä ja telekkaria.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu