Ferplast-merkkinen kaksikerroksinen suuri uusi häkki! Alla on pyörät ja häkin voi jakaa kahteen osaan välipohjan avulla, tai antaa olla yhtenä isona tilana, päällä harjakatto.Mitat on 120cm,90cm,170cm ja paljon orsia,kuppeja yms. sälää mukaan..
hp: 350e
hp: 350e
Vastaukset 10
Vanhimmat
ostaisin mielelläni mutta on vähän liian kallis!
Hei!
Voiskohan hintaa alentaa ja missähän päin kyseinen häkki on? Käykö se neitokakadulle?
..käy neitokakadulle,agaporniksille, unduille,peipoille,rotille jne...
Häkki on savossa.
Hinnasta sen verran, että jos olisit ihan uutena sellaista ostamassa, niin pulittaisit halvimmillaan siitä 588e ja en kyllä viittis ihan ilmasiks myydä, kun se on sen verran hieno ja siisti.(tee tarjous)
liian kallis lahti myy uutta 480 euroa . voisin tarjota 250 euroa
..on ostettava sitten uusi Lahdesta!
Tämä on aivan uutta vastaava!
; )
Minä voisin maksaa n. 300€, mutta ainoa ongelma on se että vasta kesällä. Mikäli et ole saanut sitä kesään mennessä myytyä, otatko minuun yhteyttä niin jutellaan häkistä silloin uudemman kerran (vai meneekö liian myöhäiseksi?) Sitä ei minulle tietenkään tarvitse pitää varattuna.
Kuinka vanha häkki on? Mikä on pinnojen väli?
Mitä sulla on ollut siinä? Miksi myyt pois?
Onko siinä välipohjaa ( siis ulosvedettävä
alaosa)? Kuinka monta luukkua häkissä on?
Minkä värinen se on?
Häkki on vajaan kaksi vuotta vanha. Pinnojen väli on n.1,5cm ja siinä on ollut neitokakaduja. Välipohjat on sekä alhaalla ja jos tahtoo pitää häkin jaettuna kahteen osaan niin myös siinä on. Isoja luukkuja on etuseinässä 2 (ylä- ja alaosassa) sekä 4 normaalia luukkua päissä(molemmassa päädyssä 2, ylhäällä ja alhaalla). Häkki on polttomaalattu, joten linnut eivät saa maalia irti ja se on havunvihreä ja kotto on valkoinen.
Mun osoite on: [email protected]
Onko häkin pinnat maalattu? Meneekö ne vaakasuorassa? Missäpäin savoa? Ja olisiko 300e riittävästi häkistä?
onko häkki jo myyty? jos ei niin minä kyllä ostan juuri tuollaista olen etsinyt jo pitkään.ellei häkkiä ole myyty lähetä posia osoitteeseen [email protected] soittele numeroon 040-7754258
p.s jos on mitenkään mahdollista että häkistä voisi hieman tinkiä maksaisin 300 € muut jos ei niin ei mutta hyvä olisi!!!!!!!!!!!!!!! vastaa pian kuinka pitkät häkin jalat ovat ja vitko sanoa pelkän hääkki tilan pituuden leveyden ja korkuden!!!???