Eiköhän Kouvolalaiset pidetä huoli että oman kaupungin tyttö Hanne,saisi jatkaa mahdollisimman pitkään talossa!! Hauskaa on ollut seurata Hannen häröilyä.. = )
Big Brother
Hanne fani
132431
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
haluu tietää
hän on lähtöisin.. Ja kai asustelee edelleenkin koska näin mainitsi.. Että toivotaan että pärjää..voimmehan häntä siinä avittaa..äänestämällä.. = )
Hän on syntynyt Anjalankoskella, mutta asunut ja kasvanut Kouvolassa.
tietoo on
SubTv:n sivuilla ilmoittaa olevansa (entinen) anjalankoskelainen...
siitä paskaohjelmasta...
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=107&conference=4500000000000630&posting=22000000019282024
vaan pyydettiin kannustamaan Hannea!
Osuit oikeaan.Paskoja on kaikki saman kaltaiset ohjelmat.Elämä todella tyhjää jos tarvii aikansa käyttää turhanpäivästen tv-ohjelmien töllöttelyyn.
tätä kun ei ole sitä omaa elämää, pitää kattoa tyhjäpäisten bilettäjien toilailuja ja kännäyskehuja.
Ja joidenkin mielestä elämä on erittäin rikasta kun aikansa käyttää täällä jeesusteluun...
Makuja on monia, sanoi koira kun pallejansa nuoli!
Tai sit toisilla on niin turhauttava työ,ettei kertakaikkiaa ole muuta tekemist.Nii et palkka juokee koko ajan!
Toivottavasti Hanne voittaa koko paskan!!! Hanne on ihan best!!!
viestejä sata per lähetys...