ällöttävän epäsiistin oloinen, inhoittava olio joka ei tiedä mistään muusta kuin itsestään...
Hannele Lauri ON...
Mä
51016
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lauantaina Kuutamolla ohjelmassa Hannele Lauri ositti jälleen, kuinka huumorintajuinen hän on. Kerrassaan ihanan räväkkä ihminen.
Ei siinä mitään jos haluaa pikapanoille rautatieaseman vessaan... Mä olisin lähtenyt Hannelen kanssa, mutta ex mies ei ymmärtänyt vinkkiä... Voi perhana mikä idiootti! Siis se mies.
Mutta Hannalesta. On aika kornia naukua lehdessä (ilta sanomat) että nicorette maksaa liikaa ja ensin uhraa 100000 markkaa hampaiden valkaisuun!!! Puhumattakaan muutamasta silikoni jutusta (rinnat ja huulet).
Tällä hetkellä Hannelen ongelma on ylipaino. Likööri taitaa maistua vähän liikaa kun posket pullottaa.
H Laurin siisteydestä en tiedä mitään,
ainoa mikä todella näkyy ja paistaa läpi
on se, että nainen näköjään pelkää kuollakseen
vanhentua.
Miksi ihmeessä?
Jos ei kuole, vanhenee - sillä siisti.
Aikansa voi truutata silikonia ympäriinsä
kuoruttaa hampaansa ja ties mitä; mutta
sitten tuleekin tenkkapoo;
iänikuisesti ei yksinkertaisesti voi
"parantaa"ulkonäköä lopulta on kuin kaikista
saumoista kiristetty entisajan guttaperkkanukke.
Vanhene siis Hannele arvokkaasti;
rypyt, allit heltat kuuluvat ikääntymiseen.
Siis normaaliin vanhenemiseen.
olen sitä mieltä, että HL on hyvä näyttelijä, mutta ihmissuhteitaan hän ei osaa jostain syystä hoitaa ja sehän voi olla että, hän ei nää kun oman napansa, eikä ota toista tarpeeksi huomioon, mutta se vika taitaa olla monella muullakin julkkiksella. Kuutamolla ohjelmassa hänellä ja Anna-Kaisa Hermusella oli tosi poskettomia juttja !!!
Ei ole kiinnostanut, ihmisenä tai näyttelijänä. Tuntuu kovasti olevan luonnenäyttelijä.