Kun Joulupukki kävi...2

H.Hurja

"Kulta, haluatko että Joulupukki nai minua? Haluatko katsella kuinka minua naidaan?" vaimoni kysyi tukahtuneella, kiimaisella äänellä. Tajusin että päätös oli nyt minun. Voisin lopettaa leikin tähän tai katsella kuinka vieras mies nussii vaimoani luvallani, eikä asiasta olisi jälkeenpäin mitään nokan koputtamista. Ja jos kieltäisin niin toista tilaisuutta nähdä vaimoni nussittavana tuskin tulisi. "Naikaa, ja kunnolla" kuulin itseni sanovan…

Luvan saatuaan alkoi sohvalla tapahtua. Vaimoni riisui kylpytakkinsa ja asettui Pukin eteen kontalleen alkaen kaivaa pukinsarvea viitan alta. Yllätyksekseni huomasin ettei Pukilla ollutkaan viitan alla housuja joten vaimoni sai kaivettua puolijäykän kyrvän helposti esille. Runkattuaan Pukin kyrpää muutaman vedon vaimoni otti sen suuhunsa alkaen imuttaa pukinsarvea käyttökuntoon. Moneltakohan mieheltä vaimoni on vuosien varrella ottanutkaan suihin, mietin taas hieman mustasukkaisena.

Saatuaan Pukin kyrvän naimakuntoon vaimoni nousi ja asettui Pukin syliin hajareisin selkä Pukkiin päin, niin että minulla oli täydellinen näkymä sekä tuohon pystyssä olevaan kyrpään että vaimoni pilluun. Vaimoni tuijotti minua nyt herkeämättä viettelevillä silmillään kielellään huuliaan lipoen samalla kun vieras kyrpä upposi hyvin hitaasti vaimoni sisälle. Hän halusi selvästi ärsyttää ja kiihottaa minua, tarjota minulle eturivin näytöksen kuinka hän saa pilluunsa vierasta kyrpää. Oma kyrpäni seisoi kuin laukaisuvalmis raketti, kämmeneni hikosivat ja poskia poltti kun katsoin tätä uskomatonta näytelmää. Hitaasti kuin hissi vaimoni laskeutui kyrpää pitkin alas pohjalle saakka pysähtyen kuin kiusalla siihen. Nyt oli vaimoni pillu täynnä vierasta kyrpää ja vieläpä omalla luvallani. Enää en uskaltanut koskea omaan kyrpääni sillä olisin lauennut saman tien. Katsellen vielä minua kiimaisilla silmillään vaimoni alkoi hitaasti ratsastamaan Pukin kyrvällä. Näin kuinka kyrpä vuoronperään liukui ulos ja taas sisään vaimoni pilluun. Ilmeisesti vaimonikin nautti tilanteesta koska hän sulki pian silmänsä, kiihdytti minusta enää välittämättä vauhtiaan ja pian huomasinkin hänen värisevän orgasmin pyörteissä.

Vaimoni oli saanut mitä halusi, mutta Pukki ei. Äärimmilleen kiihotettuna hän nosti vaimoni selälleen olohuoneen pöydälle, levitti vaimoni jalat ja survaisi kyrpänsä vaimoni sisään. Jos äskeinen olikin minulle suunnattu esitys, niin nyt oli hommassa panemisen meininki. "Nyt saat nähdä kuinka tätä narttua naidaan" Pukki ärisi ja survoi kyrpäänsä vaimoni pilluun minkä ehti. Vaimoni ei pystynyt muuta kuin ynisemään työntöjen tahdissa ja sätkimään jaloillaan. Mietin jo, pitäisikö minun puuttua asiaan kun Pukki survaisi vielä parikertaa pohjaan asti ja laski mällinsä vaimoni pillun perukoille. Hetken henkeä vedettyään Pukki irtautui vaimostani, istahti takaisin sohvalle ja siemaisi ison kulauksen wiskiäni.

Mietin mitä minun nyt pitäisi tehdä kun vaimoni nousi pöydältä, tarttui minua kädestä ja kaatoi minut selälleen lattialle. Hän asettui hajareisin päälleni ja sujautti kyrpäni sisäänsä. Kyrpäni upposi tuohon valmiiksi auki naituun, eritteistä märkään pilluun kuin kuuma veitsi voihin suoraan pohjaan asti. Ehdin vain ähkäistä ja sitten alkoi rodeo jollaista en ollut ennen kokenut. "Nussi mua kulta, ooh, nai mua, aah, rakas, ihanaa…" vaimoni huohotti ja samassa hän jo laukesikin kyrvänvarressani. Vaikka olinkin äärimmäisen kiihottunut niin tähän ratsastukseen en ehtinyt alkuunkaan mukaan, joten työnsin vaimoni pois päältäni ja komensin hänet kontalleen lattialle. Asetuin vaimoni taakse ja survaisin kyrpäni hänen käytettyyn pilluunsa kahvaa myöten. Tartuin molemmilla käsilläni vaimoni lantiosta ja nussin häntä villimiehen voimalla Pukin katsellessa naintiamme wiskilasi kädessä. Ihanaa nussia vasta nussittua vaimoani, ajattelin, ja samassa minulla jo lensikin mällit siellä entisestään olevien joukkoon. Pitkitin nautintoani niin pitkään kuin mahdollista kunnes lysähdimme vaimoni kanssa toistemme syliin lattialle. Kun lopulta havahduimme tietoisuuteen huomasin Pukin tyhjentäneen lasinsa ja lähteneen viemään lahjojaan muille kilteille ja "tuhmille" lapsille.

Myöhemmin vaimoni kertoi että "Pukki" oli hänen vanha "yhdenyön-hoito" ajalta ennen kuin oli tutustunut minuun. Ukkomies joka oli tullut toisesta kaupungista joululahjojen ostoon. He olivat vaimoni kanssa sattumalta tavanneet paikallisessa lähiöbaarissa viikko sitten ja "vanha suola" oli alkanut janottamaan. Koska vaimoni ei kuitenkaan halunnut pettää minua, hän oli kertonut "Pukille" fantasiastamme, ja siitä miten he ehkä voisivat naida minua pettämättä ja loukkaamatta. Ovela nainen, mietin mielessäni ja lupasin sitten että "Pukki" saisi tulla toistekin käymään kunhan jättää pukinpartansa kotiin.

5

5887

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Japp japp

      tossa oli jo stooryn meininkiä, yks parhaista palstan stooreista!
      10

    • Anonyymi

      No ei huono kuvitelma. Jos minunkin vaimo saisi pukilta niin mielelläni antaisin saada.

      • Anonyymi

        Menkääs nyt pilipali pojat muualle satuilemaan


    • Anonyymi

      Marketista lenkkimakkara, jonka päälle kondomi ja johan luulisi onnistuvan; hk blöö-blöö-öö, blää-blää, mä ja sää, hähähäää!

      • Anonyymi

        Mitä se Tero Irmeli siellä huutelee?!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Järkyttävä tieto Purrasta

      Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.
      Maailman menoa
      233
      5260
    2. Näin asia on

      Tiedän ettei hän koskaan aio lähestyä minua eikä niin ole koskaan aikonutkaan, eikä lähesty ja enkä minä enää tee sitä k
      Ikävä
      23
      3700
    3. Taas varoitusta lumesta ja jäästä

      Ai kauhea! Vakava säävaroitus Lumi-/jäävaroitus Varsinais-Suomi, Satakunta, Uusimaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Pirkanmaa,
      Maailman menoa
      18
      2184
    4. Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan

      Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E
      Maailman menoa
      279
      2123
    5. Aavistan tai oikeastaan

      tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast
      Ikävä
      46
      1378
    6. Mistä erotat onko joku kiinnostunut vai muuten mukava?

      Voi sekaantua yleiseen ystävällisyyteen vai voiko?
      Suhteet
      161
      1249
    7. Poliisi tahtoo pääsyn 4 miljoonan suomalaisen sormenjälkiin.

      https://www.is.fi/digitoday/art-2000011009633.html Tämä sormenjälkiin poliisin pääsy on erittäin tärkeä rikollisten kiin
      Maailman menoa
      128
      1131
    8. Örebro kuolleet lisääntyy.

      Nyt n, 10. Mitähän vielä. Haavoittuneet?. Kuka on ampuja, salaisuus.
      Maailman menoa
      116
      946
    9. Sulla on upeat pakarahalihakset

      todella hyvä muoto...
      Ikävä
      34
      900
    10. Tiistaipäivää pakkastakin on

      Hyvää päivää huomentakin. Olin vähän kaupungilla käymässä 😊❤️🌞❄️☕
      Ikävä
      196
      804
    Aihe