Matti

Ikävöin sinua, vaikka en edes saisi.
Siitä on kauan kun viimeksi oltiin yhteyksissä, silti palasit taas mieleeni.:(
4418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin, onhan siitä jo yli 10 vuotta.

Äänestä
  • pääsinpä sinusta vihdoinkin irti, jes

    Äänestä

  • sentäs noin kauan. 3 vuotta sitten oltiin viimeksi yhteyksissä.

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    sentäs noin kauan. 3 vuotta sitten oltiin viimeksi yhteyksissä.

    Mistä päin suomea tämä matti?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

Ikävöin sinua, vaikka en edes saisi.
Siitä on kauan kun viimeksi oltiin yhteyksissä, silti palasit taas mieleeni.:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu