hihnan

voyager 3.3 -98 miten parhaiten onnistuu,pultti on takana aika pahassa paikassa..
2435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vaihdoin keväällä tuon kyseisen rullan. Ensin pyyhkijät pois, sitten pyyhkijöiden alla oleva kaukalo pois, laturi pois edestä, sen jälkeen pääsee lyhyellä lenkkiavaimella irrottamaan kiristäjärullaa pitävän mutterin. Ei se vaikea homma ole, mutta sanoisin aika työläs.

Äänestä

01 mallissa kiristimen sai irti pyöräkotelon kautta vaivatta. Onkohan vanhemmassa mallissa erilainen rakenne?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiristäjärullan vaihto kirjoitti:

voyager 3.3 -98 miten parhaiten onnistuu,pultti on takana aika pahassa paikassa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu