Sytytys

Mistähän löytäisin Mitsubishi Lancer -92:seen sytytyksen ohjausyksikön? Tuntuu olevan tiukassa, kun oon soitellut ympäriinsä..
6602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

boschin numero sarja.
Käypi kuulemma 12v, 8-venasenkin boksi ja on vielä halvempi.
Huyndaista ponysta myös löytyy kyseistä boksia.

Äänestä
  • Boschin numerosarja? Mistä sen löytää?

    Äänestä

  • apua kirjoitti:

    Boschin numerosarja? Mistä sen löytää?

    ohjainyksiköstä esim. 0260 000 539

    Äänestä

  • pekkapp kirjoitti:

    ohjainyksiköstä esim. 0260 000 539

    Tää on ainoa numerosarja mitä tässä on : J9550Y08

    Äänestä

  • apua kirjoitti:

    Tää on ainoa numerosarja mitä tässä on : J9550Y08

    tollaista.
    Ei muuta kuin tolla numerolla etsimään.
    Kysy myös mikä muu boksi käy.
    Käy katsomassa mitsubishi kerhon sivuilla myös.
    Kyseiset boksit on kysyttyä tavaraa, koska on mitsun tyyppi vika ja kannattaa ottaa virranjakaja samalla koska se on syy boksin hajoamiseen on myös usein siinä.

    Äänestä

Tuohon autoon ei saa kuin uuden jakajan, kysy purkaamoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

Mistähän löytäisin Mitsubishi Lancer -92:seen sytytyksen ohjausyksikön? Tuntuu olevan tiukassa, kun oon soitellut ympäriinsä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu