Sytytys

Mistähän löytäsin Mitsubishi Lancer 1.5 -92:seen sytytyksen ohjainyksikön?Tuntuu olevan tiukassa kun oon soitellut jo vaikka mihin..
1286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei varmaan löydy mistään,kun on tyyppivika.
Merkkiliikkeestä koko virranjakaja ~600€
Mitsubishi clubin sivuilla joku on muistaakseni sanonut korjaavansa noita mokkuloita...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

Mistähän löytäsin Mitsubishi Lancer 1.5 -92:seen sytytyksen ohjainyksikön?Tuntuu olevan tiukassa kun oon soitellut jo vaikka mihin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu