MIKA ON HERÄNNYT!

Mikassa on uusia piirteitä.Aika terävä kundi.
Ties mitä siellä pinnan alla kuplii!Onnex ei oo vielä pihalla,eikä muutenkaan pihalla näkjään enää!
71078
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ei Mika herää oikeesti koskaan ennen ilta-kuutta. Älä usko kaikkea mitä näet. Silloinki oo tarkkana kuuden aikaan, hereilläolo kestää tasan vartin.

Äänestä

mitä se on nyt tehnyt tai sanonut?

Äänestä

26 vuoteen. Täys nukkuneenrukous koko äijä.

Äänestä
  • Heh :)

    Äänestä

  • Hän tietää kai olevansa fiksuimmillaan nukkuessaan.

    Äänestä

pikku hiljaa Mika on KUNNOLLA herännyt!

Äänestä

Toivottavasti ei jää univelkaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


SUUKKOJA MIKALLE!!! kirjoitti:

Mikassa on uusia piirteitä.Aika terävä kundi.
Ties mitä siellä pinnan alla kuplii!Onnex ei oo vielä pihalla,eikä muutenkaan pihalla näkjään enää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu