Löytyisikö täältä. Hakusessa olisi huumorintajuinen, lämmin, luotettava ja ihana ihminen:)
Nyt alan etsimään uutta
kultaa
8682
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
seuranhakupalsta mutta nuo luonteenpiirteet kyllä minusta löytyy. En ole ainoastaan lämmin vaan kuuma suorastaan, nimittäin minulla on kuumetta 39,5! Luotettava joo ja ihana, no sehän on selvää.
ihminen!? Mä hakisin naista ja nainen miestä. Mutta että hakee ihmistä? Taitaa olla ylläri takana..
Minäkin olen lämmin (mulla on paksu villatakki päällä ja villasukat jalassa), huumorintajuinen, joo nauran omille vitseilleni:), luotettava, juuu ja ihana, no tiätty. Sovitaan siis tosi hyvin yhteen:)
ja minä olen Cinderella -68. Hyvin sovitaan, jyy.
Minä olen juuri noita enkä ole tyrkky.
sykypyöli?
..nää on aivan huumorintajuttomia, kärsivät tai eivät ummarra vitsin vitsiä, ja sanovat olevansa ihastuneita?
Ja silti istuvat illat pitkät koneen vieressä???
"Ja silti istuvat illat pitkät koneen vieressä???" No justiisa sen takii ne siel istuu ko niillä ei oo huumorintajuu, ei jummarra vitsejä ja ne kärsii ku ovat ihastuneita!! Oliko toi ny niin vaikeeta? Hä?