Hei rakkaat toverit, en nähny eilen big brotheria ku olin estyny, voisko kukaan kerrata mulle tapahtumia... pliis.. sellaset tärkeimmät. mitä heidi on tehny ku te haluutte sen ulos!?
Mikä mikä juttu!
liisukka
61215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja möläytti Sarille että ulkopuolella on joku jota ajattelee paljon, eikä ehkä olekkaan "vapaa".
no tarkottaaks se nyt sit muka et se seukkais. just joo.. ja sellasen takia heidi muka ulos?
niin alussa. Oli itsekin epätietoinen miten juttu etenee, mutta haluaa varmuudeksi olla uskollinen.
Isoveli vetäs herneet nenään, kun haluavat tietysti seksillä parempia katsojalukuja.
tuskinpa vaan sitä ketään enää kotona venailee ku tuolta ohjelmasta näkee kyllä millanen neiti se on.. ei varmaan enää kiinnosta sitä miestä.
Eihän tuon Heidin käytöksessä moraalin kannalta mitään tuomittavaa ole ollut, mutta ehkä just se onkin isonveljen mielestä tuomittavaa. Luulivat saavansa pojille "helponnakin" taloon. Pitäis olla enemmän äksöniä vaakatasossa.
Heidi on valehdellut jo monen asian suhteen... Hän puhuu muista selän takana p*skaa, ja itsestään vaikka mitä valheita. Ohjelman alkuosissa Heidi muistaakseni tilitti Sarille että kyllä olisi toisaalta kiva että olisi joku, ja että ehkäpä täältäkin voisi joku löytyä. Eipä tullut sanaakaan mistään "tuolla odottavasta kumppanista" . Todella kaksinaamaisen ja itsekkään oloinen ihminen... Anteeksi nyt vaan kaikki "Heidi-Fanit".....!!