Missä vika

Moottorin takatiiviste vuotaa, meneekö takuuseen?
5791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikä takatiiviste ?

öljynpohjan-, kannen-,vauhtipyöräntiiviste vai joku stefoista ?

Kyllä se menee silloin takuuseen, ellei ole revitelty rikki (=

Äänestä

Menee jos auto rehellinen 05 siinähän Takuu on 2 vuotta.
Itselläni samasta vm 05 Tdi:sta pamahti öljypumppu ja takuuseen meni.

Äänestä

Audeissa ei ole vikoja, takuukin on vain muodon vuoksi. Lopettakaa laatumerkin pilkkaaminen, riisipussisutoilijat!

Äänestä
  • Lopettakaa tänne kirjoittelu jos haluutte vaan provoilla!!!!!1

    Äänestä

  • s3 qauttro powerr kirjoitti:

    Lopettakaa tänne kirjoittelu jos haluutte vaan provoilla!!!!!1

    se niille jotka meille niitä huoltoon tuovat (=

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


A4 -05 kirjoitti:

Moottorin takatiiviste vuotaa, meneekö takuuseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu