Näkiä Noita

mullekkin... Jos viittit. Miltä näyttää loppuvuosi rakkausrintamalla???
189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muutoksia liikkumista,matkustamista ehkä työhön liittyen.Suhde miehiin askarruttaa.Asiat etenevät vinhaa vauhtia.Olet karismaattinen henkilö.Saat ammatillista apua.Toiveet romahtavat,nopeita muutoksia.Vanha jää taakse ja uusi suhde alkaaa.Jotenkin tuntuu että sinulla on myös kykyä nähdä tulevaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katos nyt kirjoitti:

mullekkin... Jos viittit. Miltä näyttää loppuvuosi rakkausrintamalla???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu