lastenvahti viikonloppuna?

30-v, lähihoitaja, päiväkodissa 6-v töitä tehnyt reipas nuori nainen tarjoaa luotettavaa lastenhoito-apua Helsingissä (ja ymp.) viikonlopuiksi. Kaikenikäisten lasten hoidosta kokemusta on ja myös erityislasten hoito onnistuu!
51545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ethän sinä nyt enää ole mikään "nuori nainen"....

Äänestä

tarvitsemme jokaiseksi viikonlopuksi apua lapsemme hoitoon. otatko yhteyttä!
[email protected]

Äänestä

hei
voisitteko lähettä minulle sun puheli numero tarvitsen tänään illalla
lapsenvahti, tai voitteko soitaa 0417490283/0465460322

Äänestä

[email protected]

Jos vielä etsit hoidettavia niin olehan tänne päin yhteydessä.
7 ja 9 vuotiaat tytöt tarvitsevat aina välillä hoitajaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minna-maapi kirjoitti:

30-v, lähihoitaja, päiväkodissa 6-v töitä tehnyt reipas nuori nainen tarjoaa luotettavaa lastenhoito-apua Helsingissä (ja ymp.) viikonlopuiksi. Kaikenikäisten lasten hoidosta kokemusta on ja myös erityislasten hoito onnistuu!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu