Ainakin täällä hämees vielä tykätään kummeli viihteestä mutta ehkä siä Hesan suuressa maailmassa ei arvosteta ja tykätä semmosesta!!! Ette te ainakaan ikinä keksi niin hauskoja juttuja. Ja mitä te tota Henaa niin paljon haukutte? taidalle olla vaan kateellisia kun joku uskaltaa elää nöyristelemättä muita ja pokaa mimmit! Mira on kaikkein ärsyttävin... mitä tommonen ilonpilaaja tekee viihdeohjelmassa... nauratti sillon kun se väitti että tulee 2000 palaa lisää siihen Domino tehtävään ja eikä sillonkaan myöntänyt olevansa väärässä... Hena voittoon!!!
Henasta Ja Kummelista
Raipe
3553
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei Kummelissa mitään vikaa ole, parasta Suomi viihdettä, mutta kun Hena ei osaa imitoida niitä, kuten väittää ja luulee osaavansa. Sitäpaitsi Hena on liian ylimielinen, ei sille kateellinen voi olla.
jep, KUMMELI on hyvä, wannabe-kummeli-hena ei. siinä on iso ero!
Koko kundi on täys pelle. Kuka täysjärkinen vetelee jonkun typerän sketsiohjelman henkilön roolia päivät pitkät? Ihan tyhjäpää koko mies. Sais sen tilalle tulla joku komea,älykäs ja ikäistään vastaava miesyksilö (eikä tollanen pentu). Jotain rajaa!