Onko caliberissa

takalasinlämmitin? Jos on niin onko se kaikissa malleissa?
31191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minun tietääkseni on kaikissa malleissa!

Äänestä

sillä on pakollinen Suomessa.

Äänestä
  • Onkohan takalasinlämmitin enää pakollinen, vai poistuiko pakollisuus EU:n myötä samalla kuin lampunpesinten ja oikean puolen tsustapeilinkin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen---------- kirjoitti:

takalasinlämmitin? Jos on niin onko se kaikissa malleissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu