MIkähän hiiirellä voi olla että hiiri ei syö? Voisiko olla mitään konstia,millä sen saisi syömään?
hiiri ei syö eikä juo
2
516
Vastaukset
- SilverFox
Onko hiiri apea, liikkuuko se, missä kunnossa turkki on, vuotaako silmät ati kuono? muita sairauden merkkejä?
Kyllä hiiri yleensä jotain syö, omani nirsoilee ruokiensa kanssa, vaan syö sitten lopulta aina jotain, kuinka kauan hiiresi on ollut syömättä?
Mitä olet tarjonnut appeeksi, meillä parahaiten kauppansa tekee kaura, lämmin puuro ja kuivatut hedelmät.
Kannattaa viedä hiiri eläinlääkärille tarkistettavaksi jos syömättömyys on jatkunut tai vähänkään näkyy sairauden oireita. - Avuton122
Sama täällä😥 Meidän hiirutytöt tuli 2 päivää sitten ja ne vain kököttävät kopissa ja nukkuvat. Vesipullosta tai ruokakupuistakaan ei ole kadonnut muruakaan.😞 Help!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1703273
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541869Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471809Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591694- 771594
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411520Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811389The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201278- 1581132
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251125