Koska tämä palsta on muuttumassa minusta johtumattomista syistä (Iso)Jorma Iso-Hintikka -palstaksi, uskallan ottaa esille tämänkin asian. Joissakin keskusteluissa on ollut selkeitä viittauksia vaatimattoman ja rakastettavan persoonani seksuaalisesta suuntautumisesta. Minä vastaan itse, jottei epäselvyyksiä jäisi: OLEN HOMO!
Mitäs sitten? Estääkö homous minua jotenkin toimimasta kansainvälisesti arvostettuna F1-kommentaattorina? Millä perusteella muka?
Olen muuten sinut homouteni kanssa, joten teinit älkööt vaivautuko "Jorma on homo lälälää" -tyylisiin kommentteihin. Ne eivät minua liikuta, korkeintaan solvaava teini itse osoittaa vähä-älyisyytensä.
Moniko teistä on sinut itsensä kanssa?
(Iso)Jorman homoseksuaalisuus?
5
415
Vastaukset
- totanoinni
miten tämä liittyy formuloihin?
- F1-neuvo
Oisit voinu aikasemmin ilmoittaa ja päästä tuskistasi. Toivottavasti nyt lopetat lapsellisten ja huuhaa-väitteidesi viljelemisen suomalaiskuljettajista.
Ja mitä tulee suuntautumiseesi, käytännössä sillä ei ole paljoa merkitystä, mutta ehkä en saunaan lähtisi mielelläni teikäläisen kanssa.
Ja toisaalta en pidä homoutta olleenkaan luonnollisena asiana ja sellaiset nisäkkäät ovat ehkä jotenkin "vinksahtaneita" noin niinkuin lisääntymis-mielessä.- (Iso)Jorma Iso-Hintikka
Mitä tuskia minulla on ollut?
Etkö pysty asialliseen keskusteluun?
Miksi homo ei saisi kertoa totuutta?
Arvostatko enemmän esim. lastenraiskaajan totuutta? - jukujuku
(Iso)Jorma Iso-Hintikka kirjoitti:
Mitä tuskia minulla on ollut?
Etkö pysty asialliseen keskusteluun?
Miksi homo ei saisi kertoa totuutta?
Arvostatko enemmän esim. lastenraiskaajan totuutta?nahoissasi ja mee niille homo sivuille itkemään ja r.......itteäs. Jos sinä olisit aito homo niin et käyttäytyisi noin härskisti. Homot ovat ihmisiä kuten muutkin ja pirun hyviä duunikavereita ja siks toiseks ne ei rienaa uskonon tai aatteen varjolla ketään ja harvoin ovat raiskaajia,miestähän ei voi raiskata vai miten se nyt olikaan.
- (Iso)Jorma Iso-Hintikka
jukujuku kirjoitti:
nahoissasi ja mee niille homo sivuille itkemään ja r.......itteäs. Jos sinä olisit aito homo niin et käyttäytyisi noin härskisti. Homot ovat ihmisiä kuten muutkin ja pirun hyviä duunikavereita ja siks toiseks ne ei rienaa uskonon tai aatteen varjolla ketään ja harvoin ovat raiskaajia,miestähän ei voi raiskata vai miten se nyt olikaan.
"siks toiseks ne ei rienaa uskonon tai aatteen varjolla ketään"
Eikö Ernst Röhm rienannut ketään?
Etkö pysty keskustelemaan asiasta? Miksi nolaat itsesi yrittämällä muuttaa asiallisen keskustelun "aikuismaiseksi" ja "kypsäksi" homotteluksi?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433583- 362214
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321865- 171609
- 231548
- 151545
- 241407
- 141277
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781255Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881212