Taidat

Taidat Zooq pitää minua varmaan aika tyhmänä :(

Äskenkin kirjoitin ihan typerän viestin. Menen ihan sekaisin, kun ajattelen että sinä luet näitä välillä. =(
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on muuttunut. Kun olet leikannut hiuksesi, en meinannut tunnistaa sinua, kun tervehdit pari päivää sitten. Vai olitko se sittenkään sinä? Rillit puuttuivat sillä hetkellä minulta, joten en menisi takuuseen. hmm

Äänestä
  • Jahas, jahas. Tämä on taas tätä kahdella persoonalla puhumista. Ei tämmöisiä tänne, kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimetön n kirjoitti:

Taidat Zooq pitää minua varmaan aika tyhmänä :(

Äskenkin kirjoitin ihan typerän viestin. Menen ihan sekaisin, kun ajattelen että sinä luet näitä välillä. =(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu