IRC-GALLERIAN PÄÄRYNÄVARTALOT

niin löytyykö nickejä sellaisista mehevistä jennifer lopez-laura ruohola tyyppisistä naisista. yksi hyvä esimerkki olisi mielestäni http://irc-galleria.net/view.php?nick=Tuonetar&image_id =7991728 harmi vaan että ei ole kuvia tiukoissa farkuissa:( mutta lisää lisää! eli meheviä reisiä ja pakaroita!
52190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tiedätkös että tuo ampiaisvyötärö on aikaansaatu ns. kudeliiveillä, jollasia naiset käytti joskus keskiajalla, milloin lie. :)
Siis kiristetään, yleensä toinen ihminen auttaa kiristämisessä..niin tiukalle ettei henki meinaa kulkea.
Kuva ilmeisesti vanhojen tansseista? :)

Äänestä
  • niin.. siis korsetilla. Just oli hesarissa juttu korsetin valmistajista. Ovat varsin suosittuja nykyäänkin.

    Äänestä

  • Kamala vartalo, kyllä tuossa keskellä pitäisi olla JOTAIN tai sitten perse pienempi!

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

niin löytyykö nickejä sellaisista mehevistä jennifer lopez-laura ruohola tyyppisistä naisista. yksi hyvä esimerkki olisi mielestäni http://irc-galleria.net/view.php?nick=Tuonetar&image_id =7991728 harmi vaan että ei ole kuvia tiukoissa farkuissa:( mutta lisää lisää! eli meheviä reisiä ja pakaroita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu