netti-tv rikki

Toimiiko nettitv ?
Itselleni tulee vaan "sivua ei voi näyttää ilmoitus"
221312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Toimii.

Äänestä

Haluu katsoa!

Äänestä

hki ja welho.

Äänestä

Sama täällä ei topimi netti-tv prkl saisivat hyvitää tämänkin maksetun ajan

Äänestä

täälläkin. Mikä mättää???

Äänestä
  • aina!!!!

    Äänestä

  • helvata..en kai turhasta maksa juma*****

    Äänestä

  • ggrrrrr kirjoitti:

    helvata..en kai turhasta maksa juma*****

    nyt toimii mulla

    Äänestä

Toimii ja kuuntelen spurgujen jutustelua. Mitäs katselette Welhon kautta. ADSL toimii.

Äänestä
  • welhoa ei käytetä meillä

    Äänestä

Netti-tv on tavallaan rikki. Uudet katsojat eivät pääse sisään. Jo sisällä olevat eivät voi vaihtaa toiseen streamiin. Kuitenkin valittu streami näkyy ihan normaalisti. Jotenka tämä vaikuttaa siltä että kaksi eri klusteria on jotenkin kaatunut tai halutaan rajoittaa toimintaa. Samaan aikaan saadaan erittäin tehokas työkalu keskustelualueen moderointiin.

Äänestä
  • Juu yritin vaihtaa streamia johon katselu sitten katkesi... Tohon rajoittamiseen nyt en oikeen usko.

    Äänestä

tällä palstalla kerrotaan liian tarkkaan talon tapahtumista ja ihmiset eivät enää katso subin lähetystä, koska voivat lukea kaiken tarpeellisen täältä. NettiTV on tästä syystä lopetettu. Lukekaa subin sivuilta.

Äänestä

ei toimi minullakaa laajakaista kyseessä

Äänestä

Ei toimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Äänestä

palautetta ja minne sitä vois laittaa

Äänestä

Oisko nyt vaan määrätyillä alueilla jos ei näy. Itselläni ei ongelmaa!! Sari laulaa omaa Vain laulua kun saivat Sorbus pullon ja Sarilla ei tota viinan kestävyyttä ole lainkaan ja lasillisen jälkeen jo hieman hiprakassa :)

Äänestä

Tässä numero kaikki urakalla soittamaan 03039800

Äänestä

...mutta videostreamia ei tule

Äänestä
  • on maksettu, että saa seurata live esitystä, paska homma tommonen on.

    Äänestä

nimittäin

Äänestä
  • ..........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apuvaaaa kirjoitti:

Toimiiko nettitv ?
Itselleni tulee vaan "sivua ei voi näyttää ilmoitus"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu