Nyt hena saa sitä mitä kuuluu saada

Laianattu suoraan subtv:n uutiset palstalta

"Sisällä Henrin simputus jatkui. Henrin pedattua sängyt Kaarlo antoi hänelle luvan poistua.

- Mene leiriin ja ole oma itsesi, niin eiköhän noi muut tapa sut, Kaarlo käski. – Ja henkisesti vedä itsesi jojoon ja n**si itsesi hengiltä...p*skanaama! mies vielä lisäsi."
6848
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mielestäsi samanarvoista käytöstä, kuin Henan?

En voi kun ihmetellä. Henan käskyttäminen oli sentään huomattavasti enemmän tehtäviin liittyviä. Tuo on lapsellista kostamista ja uhoamista.

Äänestä
  • viihdettä meille järjestetään. Parhaassa tapauksessa noiden välien paikkailuun menee viikko pari, siis sikäli et Hena pysyy sisällä.

    Äänestä

  • katsoja kirjoitti:

    viihdettä meille järjestetään. Parhaassa tapauksessa noiden välien paikkailuun menee viikko pari, siis sikäli et Hena pysyy sisällä.

    HAHAHAHAHAAAAAaaaGH!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • toivottavasti vetävät turpaan sielä kiven takana, ja kusevat korvaan!! vitun puhelinmyyjä pikkumulkku jo syntyessään

    Äänestä

  • munaa kirjoitti:

    toivottavasti vetävät turpaan sielä kiven takana, ja kusevat korvaan!! vitun puhelinmyyjä pikkumulkku jo syntyessään

    SÄ VASTA SAIRAS YKSILÖ OOT!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Nyt pidetään kyllä hena sisällä, jo alkaa tapahtumaan, mutta se että sanoko KAARLO tosiaan noi...??? se on jo väärin, joo Henrihän käskytti ja sekin oli mun mielestä ylitse ampuvaa, mutta nyt kun kuulin tuon, ni voi helvetti. tuo on kyllä jo aika paha....henkisestikin, en ole kertaakaan kuullu henan suusta tuollasta, onhan sekin jätkä kaikkee laukonu, mutta ei kyllä noin pahaa...ja se tekee vielä pahemman siitä, kun se toistuu lause lauseen perään... Ei voi ku ihmetellä, että jos poijille otti noin koville, kui kehtaavat ees näyttää sitä pelin kannaltakin, miettisivät nyt, ja oisivat pitäneet mölyt mahassaan. VOI V...U!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:0)))))) lol............. kirjoitti:

Laianattu suoraan subtv:n uutiset palstalta

"Sisällä Henrin simputus jatkui. Henrin pedattua sängyt Kaarlo antoi hänelle luvan poistua.

- Mene leiriin ja ole oma itsesi, niin eiköhän noi muut tapa sut, Kaarlo käski. – Ja henkisesti vedä itsesi jojoon ja n**si itsesi hengiltä...p*skanaama! mies vielä lisäsi."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu