liikaako?

oonko syöny tänään liikaa? oon ollu päivän kipeenä kotona, en harrastanu liikuntaa siis.

aamulla: kaksi leipää ja jogurtti

iltapäivällä: kasviskeittoa ja omena

nyt illalla: kaksi leipää ja puolukkapuuroa
3499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

et ole. minun mielestäni hyvin :>

Äänestä
  • aivan liian vähän!

    Äänestä

Koska olet anorektikko kirjoittaessa tälle palstalle, niin kysy mielummin: Söinkö tänään liian vähän?

Anoreksia on sairaus joka tappaa, tai tekee hulluksi ja tappaa vasta sitten. Anoreksia tappaa hitaasti.

Söit liian vähän, varsinkin jos olet kipeänä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahitis kirjoitti:

oonko syöny tänään liikaa? oon ollu päivän kipeenä kotona, en harrastanu liikuntaa siis.

aamulla: kaksi leipää ja jogurtti

iltapäivällä: kasviskeittoa ja omena

nyt illalla: kaksi leipää ja puolukkapuuroa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu