Feebas = Maailman ärsyttävin poké

Tietääkö kukaan edes yhtä ruutua missä niitä saa?
Kun niitä on tietojeni mukaan 6 ruutua, jossa vain voi saada niitä.
Tieto menisi hyvään käyttöön.
2406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Löysin Feebasin, ja nyt minulla on Milotic.
Apua Feebasin kaapaamiseen:
www.serebii.net
Sieltä etsitte Ruby/Sapphire tai Emerald kohdista, niin etteköhän löydä.
Sivut englannin kielisiä.
----------------------------------------------------
Peace and love.

Äänestä
  • Mut miten sä sait siitä Miloticin? Mie oon syöttäny sille Pokéblockei jotka lisää Beautyy, ja vetäny Contestit Normalista Masteriin Mut en vaan saa sitä kehittyyn. ;(

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tuntematon kirjoitti:

Tietääkö kukaan edes yhtä ruutua missä niitä saa?
Kun niitä on tietojeni mukaan 6 ruutua, jossa vain voi saada niitä.
Tieto menisi hyvään käyttöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu