Talossa ei tänä vuonna

Sen verran surkeata sakkia koko joukko.
3490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

turhaa hinkkaamista se niillä olisikin. Ainoo sinkkumies taitaa olla Kaki. Ja kuka hullu sen kanssa mitään intiimiä haluaisi. Taitaa olla neitsyt vielä. Kakin jutut kyllä on alapäästä, mutta siitä puhe mistä puute.

Äänestä
  • ainakin Mika ilmoittanu olevansa sinkku Kakin lisäksi.

    Äänestä

  • kyllä kirjoitti:

    ainakin Mika ilmoittanu olevansa sinkku Kakin lisäksi.

    äin se on

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulla panemaan kirjoitti:

Sen verran surkeata sakkia koko joukko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu