Tästä ovat varmaan kaikki samaa mieltä?
Voiko ihanampaa olla?
Voiko ihanampaa olla?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
kaikkien päät kääntyvät Kiiraa ja hänet huomataan.
Lisättävää: Täydellinen nainenhan tuo Kiira on.
joo-o...
Kiira on upea nuori nainen. mun mielestä vielä ns. nuorehko lapsi.teiniikäinen. annetaan hänen rauhassa kehittyä aakaseksi naiseksi. ei liikaa julkisuutta. ja turha sensuelli vöyhötys vielä pois hänestä.ei oo vielä kypsä nainen. vaan perheensä pienokainen ja tyttölapsi. minusta ei saa liian nuorena ottaa aikuisten asioita vaan oltava rauhassa ja kehittyä . niin hyvää tulee.
ennen kuin rupsahtaa. Katsellaan nyt ja nautitaan!
MÄ MENISIN KIIRAN K ILMAN MUUTA TREHEVEILLE.RANE VARMAAN TYKKÄIS MUSTA...
Olet nyt toistuvasti kirjoitellut vaikka minkälaisille palstoille tätä Kiira fantasiaasi ;) Olen samaa mieltä, että annetaan nuoren tytön olla vielä rauhassa ja sensuellivöyhötysten kaukana hänestä.
Tottakai hän on kaunis ja häntä saakin pitää kauniina... mutta kun ei menisi sitten överiksi joidenkin osalta tämä fantasiointi :)
Vanhakin oikein nuortuu, kun Kiiran näkee. Pelkkä kauneus piristää, ei tässä ole taka-ajatuksia. ;D
niin Kiirassa silmä lepää!
myös luistella? Ei sillä nätillä naamalla saa lisäpojoja kisa-areenoilla. Joko sujuu kolmoishyppysarjat, vai perseelleenkö lens.
niin, että kiirassa on jotain samaa näköä kuin pumpattavissa barbaroissa...
Käy ihmettelemässä sitä tuolla:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=109&conference=4500000000000747&subcat=1298
Oisko vaan niin, että sinä olet pirun kateellinen?