Antenni vai kaapeli??

Kummassa olen?
Näkyy YLET, Maikkari, Nelonen, Subtv, Eurosport MTV ilman digiboksia.
Digiboksi on T.
Asun Helsingissä.
4478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet kaapelissa, voit vielä varmistaa asian Welhon sivulta. http://www.welho.fi/ (oikeatla ylhäältä)

Äänestä

paikallisella kaapelioperaattorilla ja kerrot ositteesi, niin he pystyvät kertomaan asiaan liittyvät factat.

Äänestä
  • jolla lääkkeet ottamatta. Meinaatko että rivit ja kirjaimet loppuu jos kysyy samaa asiaa? Ja sinulla on muuten capslock jäänyt päälle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaaff kirjoitti:

Kummassa olen?
Näkyy YLET, Maikkari, Nelonen, Subtv, Eurosport MTV ilman digiboksia.
Digiboksi on T.
Asun Helsingissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu