Ongelma on se, että F-secure 2006 ei suostu tarkistamaan konetta. Kun klikkaan, että "Tarkasta kone" ei mitään tapahdu. Kone vähän aikaa raksuttaa ja on sitten kuin mitään ei olis tapahtunu. Oon yrittäny asentaa uudelleen... ei onnistu,
F-Secure 2006 ei pelitä?
F-Securer
6769
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Lisäksi F-secure ikoni ei näy tehtäväpalkissa kellon vieressä kuten se ennen näkyi... Hmmm.
Norton Internet Securityyn.
tässäkin ongelmassa paras vaihtoehto on soittaa f-securen puhelintukeen.
Ensin voit tietysti itse kokeilla ohjelman poistamista ja asentamista uudelleen, koska tuki tod näk ehdottaa tuota ensimmäiseksi.
voimassa?
Käynnistin koneen uudestaan (kymmenennettä kertaa varmaan) ja alkoi pelittää... Ihmeellistä tämä XP-maailma.
Huonoa viirusohjelmaa eikä käyttöjärjestelmää.Periaatteessa on vain tyhmiä käyttäjiä sillä kyllä matoja tai koneen sekaisin saa jos romplaa liikoja tietämättä mitä tekee.Ei ole vielä idiootti varmaa tietokonetta tai ohjelmaa keksitty.