Monet Henan kannattajat perustelevat Henan jäämistä taloon sillä että ohjelmasta tulisi Henan lähdön jälkeen tylsä.
Mistä lähtien huonot kummeli-imitaatiot ja sata kertaa kuultujen kaupunkilegendojen kertominen omina juttuina on ollut viihdyttäviä?
Mistä lähtien huonot kummeli-imitaatiot ja sata kertaa kuultujen kaupunkilegendojen kertominen omina juttuina on ollut viihdyttäviä?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ne on viihdyttäviä siihen verrattuna että makaa sohvalla kuin lehmä ja silmäilee nenää pitkin muita asukkaita..
Kaikki asukkaista on taviksia. Jos vertaan noita vaikka itseeni, niin kukaan ei ole sen kummosempi kuin mä. Voisin kyllä myöntää, jos huomaisin, että joku kilpailija olis selkeesti mua fiksumpi. Sellasia tavallisia kaduntallaajia kaikki. Mulle on sama kuka noista tippuu ja missä järjestyksessä.
Kaki on sympaattisin noista ja sais voittaa. Tatu sais tulla toiseksi. Siitä Henalle hermostumisesta huolimatta. Äijä sentään katui tekoaan.
Siis eihän hena mikään huippuhauska olekkaan, mutta se ei ole pointti tässä. Hena tuo jännitettä taloon, se on kiinostavaa ja viihteelistä. Porukka tuolla on todella tylsiä taviksia(kakia ja henaa lukuunottamatta), kun kaikki vähänkin ristiriitoja aiheuttavat tyypit heitetään pihalle, niin se on sit vaan sohvalla hengaamista ja "hyvä meininki" juttujen heittelemistä. Mä en ainakaan jaksa sellaista katsoa joulukuulle
No on ne varmasti viihdyttäviä jos älykkyysosamäärä on noin 50....kuten valtaosalla henafaneista.
Se on kuitenkin tuplasti mitä jenni faneilla..
ei noista henan-jutuista lohkea mitään, voi kun kehittävää kuunnella tollaista, bi-miesten mieleen taitaa olla tollaset imitoijat.
aika yksinkertainen kaveri kun et ymmärrä mistä viihdeohjelmassa on kysymys. Ite olen 24/7 katsoja ja voin sanoa että kroisos ja slummi tehtävä oli hyvää viihdettä, herätti tunteita ja jaksoi katsoa. Kyllä tulee tylsää katsottavaa nyt kun mitä ilmeisemmin hena lähtee, en taida enää pistää tämän jälkeen sentiäkään noihin subin juttuihin. Kansa äänestää värikkäät ja ärsyttävät henkilöt pois, formaatin vika ehkä, mutta ei siitä paljon viihdettä enää myöhemmin repeä.
vaan se, että muut asukkaat alkavat hermostua Henriin ja siksi ohjelmasta tulee viihdyttävä kun aletaan nähdä romahduksia ja hermojen palamisia.
Esim. Jenni on jo aivan raivona molempiin Henaan ja Miraan ja Mika inhoaa Miraa, samoin kuin Kaarlokin...