miksi haukutaan

Näyttää siltä että vaan noi kaks on niin suosittuja että sen takia niitä haukutaan ja kadehditaan kun uskaltaa olla oma ittensä.
Itse en emmärrä tota Saria esim. se on aivan myysteerio, käyttäytyy oudosti. Ehkä vaikeneminen on kultaa, kun ei sanoo mitään niin eipä tuu töpeksittyäkään.
1258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hena on täysi kusipää pojot siitä hänelle! Mutta sen takia saa pysyäkin siellä talossa! Ei tollaista kusipäätä tänne ulkomaailmaa uskalla päästää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miraa ja Henaa kirjoitti:

Näyttää siltä että vaan noi kaks on niin suosittuja että sen takia niitä haukutaan ja kadehditaan kun uskaltaa olla oma ittensä.
Itse en emmärrä tota Saria esim. se on aivan myysteerio, käyttäytyy oudosti. Ehkä vaikeneminen on kultaa, kun ei sanoo mitään niin eipä tuu töpeksittyäkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu