end of iceman

Takinkääntäjä on jättänyt monia ulkomaalaisiakin suremaan järjetöntä päätöstään siirtyä laittomaan talliin jahtaamaan mertaruuksia laittomalla autolla.
4358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • go kimi go!

    Äänestä

Jos muutama tuhat fania vaihtaa kohdetta, niin tilalle tulee satatuhatta tifosoa.

Äänestä

jätkä on nyt tahkonu VIISI VUOTTA taxin moottorilla ja tulosta ei ole tullut (mestaruutta). Kuka tahansa kadunkinmies tekisi saman päätöksen. Kuulehan poika täs ois sulle rellu, mersu tai FERRARI minkäs ottaisit?.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


petti faninsa kirjoitti:

Takinkääntäjä on jättänyt monia ulkomaalaisiakin suremaan järjetöntä päätöstään siirtyä laittomaan talliin jahtaamaan mertaruuksia laittomalla autolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu