sorella voi ristus

ope varmaan tekee paljon tuola kun ei uskalla tuskin edes pierasta ettei työtään menetä.tämän vuoden bb suurin floppi ikinä.
2780
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Parhaat hetket vasta tulossa.

Äänestä

No eihän sitä vielä tiedä mitä tästä kehkeytyy. Tosin olisivat voineet laittaa sinne jonkun miehen. Kun 12:ta kilpailijan valinnassakin oli vain naisia. Nämä nyt talossa olevat miehet on vaan niin säälittäviä tapauksia jos Karia ei oteta laskuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinka tylsää kirjoitti:

ope varmaan tekee paljon tuola kun ei uskalla tuskin edes pierasta ettei työtään menetä.tämän vuoden bb suurin floppi ikinä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu