Puuvalmiita ovia

Mistä saisi puuvalmiita sisäovia? (Onko sellaisia?) Olis tarkoitus sävyttää ovet tiettyyn sävyyn. Eikä saisi tietenkään maksaa mansikoita. :-)
2406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaa kysyä tarjouksia syrjäkylien pieniltä puusepäntehtailta, mittojen mukaan saa ja laatu on hyvää. Hinnat ovat yleensä ihan kohtuullisia.

Äänestä

mistä saisi eikä saisi maksaa mitään! siinäpä yhtälö
laita paperiverhot jos halvalla pitää tehdä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saako kirjoitti:

Mistä saisi puuvalmiita sisäovia? (Onko sellaisia?) Olis tarkoitus sävyttää ovet tiettyyn sävyyn. Eikä saisi tietenkään maksaa mansikoita. :-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu