Tunnen

Cause you're feeding the fire within me
Cause you're making it real for awhile
Cause it's truly the end of the suffering and I'm drowning in this rush

Don't blame yourself for what you can't ignore? Don't blame yourself for wanting more and more and more
4719
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

but I have loosed my control of my life indeed because of you and me.

Äänestä

kisses

Äänestä

............... :(

Äänestä
  • Please feel :) - Makes also me feel :) ??

    Your dearest virtual admirer...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljon.. kirjoitti:

Cause you're feeding the fire within me
Cause you're making it real for awhile
Cause it's truly the end of the suffering and I'm drowning in this rush

Don't blame yourself for what you can't ignore? Don't blame yourself for wanting more and more and more

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu