Risella... Rosolli?

Täytyy sanoa että Sorellalla on erikoinen nimi. Mulla kesti pitkään muistaa että miten se nyt menikään. :)

Mitä luulette: miten "Risella" sopeutuu tuohon porukkaan jotka ovat kuitenkin jo 3vk ehtineet tutustua toisiinsa ja koheltaa keskenään?
2549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..kutsui Kakikin vielä äsken häntä Mirellaksi. Ei tunnu mitenkään ongelmaiselta hänen sopeutuminen.. Tosin alkuhuuma vielä menossa. Pistin merkille että äsken kun olivat poikien makkarissa niin Sorella istui muitten keskellä, eikä suinkaan missää sivussa... ja kun keskipunkka vapautui niin meni siihen varsin rennosti makoilemaan... Ja muutenkin alkaa tuntumaan siltä että pinnan alla tosiaan on enemmän kuin mitä ulos näkyy..

Äänestä

niin eiköhän se sopeudu oikein hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BBFaniHKI kirjoitti:

Täytyy sanoa että Sorellalla on erikoinen nimi. Mulla kesti pitkään muistaa että miten se nyt menikään. :)

Mitä luulette: miten "Risella" sopeutuu tuohon porukkaan jotka ovat kuitenkin jo 3vk ehtineet tutustua toisiinsa ja koheltaa keskenään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu