hoi palstanvalvoja

kuten poistit formulakeskustelun suomi 24 sivulta,
taisi olla suomi 24sella oma lehmä ojassa kun teki noin raukkamaisen ja alaarvoisen tempun,ei näköjään kärsi julkaista yleisön mielipiteitä vähänkään arassa aiheessa, perkeleen raukat
6251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

minäkin. Miksi ihmeessä f1 keskustelu poistettiin? eikö täällä saa mielipiteitään esittää? kerrankin kun oisi ollut oikasti perusteltuja viestejä.

Äänestä
  • ovat ihmisiä vaillia oikeata elämää ja kokevat olevans jonkilaisia jumalia poistaessaan näitä kirjoituksia.

    Äänestä

  • Jos Karhuvaara on noin helvetin hölmö ja aliarvioi meitä maksavia lupamaksun suorittaneita niin, esittäisin hänelle pienen matemaattisen esimerkin. Joka kumoaa esitetyt paskan jauhannat siitä ettei mitkään mainos tulot riitä kattamaan maikkarin pulittamaa summaa yli 25 milj € miksi se pitää sitten maksattaa jo lupamaksunsa suorittaneilla?

    Meitä formulafaneja kyllä löytyy helposti tästä maasta 3- 400 000 joten pakottamalla ihmiset ostamaan 200 € kortti saadaan helposti tuollaisien sopimuksien rahat takaisin ja plussaa vielä ja taas sulka hänen hattuunsa.

    Hän vain unohtaa sen että, voi unohtaa vapaana kävelyn ilman että nenään hönöttäminen lisääntyy.

    Joku kohtuus sentään tässä nykyajan rahastus ilmiössäkin sentään täytyy olla sekä noiden pääliköiden bonuksien tavoittelussa.

    Ei ole meidän katselioiden vika jos mtv verisesti kilpailee jonkun ohjelman saannista tuommoisilla summilla, ei Karhuvaara nyt pistit vähän liikaa peliin ja yrität maksattaa viulut katsojilla

    Äänestä

Onko pakko käyttää sanaa hoi se ärsyttää minua!!!

Äänestä
  • Hoi! Vedä sinä vittu päähäsi. Hoi!

    Äänestä

niin lähti kirjoitus kun pikkuisen laitto poikittausta sanaa koko Formula skeidasta. Hitto raukkamaista kun ei osaa sanoilla lyödä vastustajaa täytyy tyytyä "koviin" otteisiin.

Hame sulle "seriffi" ja sitten valvoon mummojen pitsikerhoo. hyvä kun ei ole f11 fani jos tollaseksi akaksi tulee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poista tämäkin kirjoitti:

kuten poistit formulakeskustelun suomi 24 sivulta,
taisi olla suomi 24sella oma lehmä ojassa kun teki noin raukkamaisen ja alaarvoisen tempun,ei näköjään kärsi julkaista yleisön mielipiteitä vähänkään arassa aiheessa, perkeleen raukat

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu