kertoisitteko kokemuksia..

sairaalalla tehdystä abortista. Itse olen menossa tampereelle mehiläiseen lähipäivinä ja jännittää pirusti. Minkälaista palvelua kohtelua, hoitajilta, gyneltä jne.
ps.olen herkkämielinen, joten kaikkeen pitää varautua
1443
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itse tein abortin hesassa. hoitajat sun muut tädit oli mukavia eikä kattonu mitenkään syyttävästi.
toimenpiteen jälkeen olo oli kuin mitään ei ois ikinä tapahtunutkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksityisellä kirjoitti:

sairaalalla tehdystä abortista. Itse olen menossa tampereelle mehiläiseen lähipäivinä ja jännittää pirusti. Minkälaista palvelua kohtelua, hoitajilta, gyneltä jne.
ps.olen herkkämielinen, joten kaikkeen pitää varautua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu