Mira voittaa!

Mira on just siisti! aito ja räväkkä, toisin kuin taas esim. Jenni joka on kamalan laiskan oloinen.Kaarlo on ihan kamala!
2310
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mira on aevan ihana. Meitsi ollu "myyty" ihan alusta alkaen. Fiksu ja kaunis, kelpaa mulle hyvin voittajaksi tänä vuonna.

Äänestä

Tuota et nyt usko itekkään... että Mira voittais..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miramax kirjoitti:

Mira on just siisti! aito ja räväkkä, toisin kuin taas esim. Jenni joka on kamalan laiskan oloinen.Kaarlo on ihan kamala!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu