ZooTV Sydney julkaistu!

U2heart

No niin veikkoset - U2 Zoomerang ZooTV Sydney DVD on nyt ulkona! Julkaistiin 18 päivä kuluvaa kuutta, eli eilen. Mistäköhän putiikista löytyisi jo hyllystä?

4

394

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • dick
    • JeeeJeee

      ite kävin hakemassa eilen Free Record Shopista..

    • jazzboy

      Aika pettymys on tämä Dvd versio Zootv konsertista, kun vertaa esim. Pink floydin julkaisemaan. Äänenlaatu on keskinkertainen ja lisälevyltä ei juuri löydy mitään matskua. Onneksi kuvanlaatu on kohtalaisen siedettävä.

      • se oli sillon se

        mulla oli se sidneyn konsertti vhs llä aikoinaan ja katoin sen varmaan 100 kertaa, tosin olin telkusta nauhottanu u2 zooTV -OHJELMAN joka oli musta paljon parempi, kun siinä oli niitä eikoisia välipaloja konsertti biisien lomassa.

        ne video taulut näyttää nykyään aika korneilta, kun miettii esim pop tart -kierueen isoa taulua. no muuten jotkut biisit oli aika hyviä, varsinkin ahtung babyn, mutta en jaksa innostua zooporan biiseistä enään. sillon se meni ahtung babyn kylkiäisenä.

        ps. musta se pink floyd pulse on rahastusta! se bändi teki ihan paskoja biisejä kun ne teki come backin ilman roger watersia, ehkä learning to fly on kuunelta biisi. musta roger watersin : in the flesh on paljon parempi floyd konserii kun se ns. pink floyd joka soitti dark side on the moonin ja muutaman hitti biisin siihen päälle.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      84
      3462
    2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      25
      2033
    3. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      194
      1941
    4. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      343
      1338
    5. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      86
      1313
    6. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      89
      1137
    7. Varoitus kyläläisille Suomussalmella

      Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo
      Suomussalmi
      12
      945
    8. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      82
      943
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      23
      855
    10. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      61
      790
    Aihe