Vittu kimi matias mitään voitam adressi peliin ja typerä suomi24:sen formula sivut alas!!Syy: idioottisia kimi matias junioreita!
Suomi24 ALAS ADRESSIN VOIMIN!!
Jesus
12410
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei muutakuin adressi pystyyn ja kääntäkää kaikissa kioskeissa ne lehdet jotka liittyvtä televisioon toisinpäin!
Lordi ja Rovaniemi on perseestä!
Lordi on hyvä, rovaniemi on hyvä ja kimi on hyvä ja kaikki maahanmuuttajatkin on hyvä!!! revi siitä!!!
Lordi ja kimi matias, ainoa yhteys on lärvit ;) Pojat on ihan naamarit.
Olen samaa mieltä, olen ritu ja häirikkö semmoinen.
ihanaa olla häirikkö kohta mä voitan maailmanmestaruuden tällä kaudella ja olen tuonut autoni ehjänä maaliin joka päivä voi että mä olen hyvä ämmä!!!!
päivästä päivään paviaani ;)
MULKKU
Yli viisikymmenvuotias nainen kinaa formulaykkösistä pikkulasten kanssa!!
Me aina naureta Ruotsissa kun te tyhmä suomijuntti kirjoita kimistä kaikkee satuja kuten et se pärjätä formulat. Ei se mitää pärjännyt ole, kuusi vuota paras talli ja mitä on saannut aikaan? ei mitä! Se on ihan hompsku kuten Stociksen pojkarnnat!!
Miten Kimi vaikuttaa Suomi24:n? Tiedän ettei Kimi ole hyvä kuljettaja kun hajoittaa aina autonsa mutta miten se liittyy niin mainioon Suomi24:een?
Kimi ei maksa vero Suomeen, MTV3 ei maksa lähetys.Katso itse peili ja näe Kimi.