Pinnallisia ihmisiä

Minusta ihmisen pitää elää aitoa elämää. Olla omien tunteidensa kanssa sinut. Tietää mitä tekee, mitä haluaa, mitä etsii. Ulkonäöllä ja vaatetuksella ei ole niin suurta merkitystä. Aitoudella, ja valmiudella panna kaikki likoon on todella tärkeää ja valmiiksi mietittyä.
2326
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näin. Mira ainakin on aika valheellinen tyyppi ja miettii ettei vaan paljasta mitään ja samaten Sorella. Tatukaan ei uskalla välttämättä sanoa kaikkea. Sari ja Mika on sellasta välimaastoa. Kaki, Kaarlo, Jenni ja Hanne ovat vähiten kontrollifriikkejä tuolla.

Äänestä
  • Touhuaa paljon keittiössä,ei siis kovin pinnalinen,minä luulen että Sari on vain
    hyvin ujo ihminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mirella5775 kirjoitti:

Minusta ihmisen pitää elää aitoa elämää. Olla omien tunteidensa kanssa sinut. Tietää mitä tekee, mitä haluaa, mitä etsii. Ulkonäöllä ja vaatetuksella ei ole niin suurta merkitystä. Aitoudella, ja valmiudella panna kaikki likoon on todella tärkeää ja valmiiksi mietittyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu