Kuuntele

Andy Williamsin esittämänä Love Story. Se saa mielen korkeuksiin.
3521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kipinästä....

Äänestä

kuuntelen, se viestin jostain sinulta kai tuo. Viimeisen, toiveista viimeisen,lohdutuksen uupuneelle tuo. Unohtaa, voisin vain unohtaa, helpompaa mun täällä silloin ois.

Koskaan en unohda kokonaan, mutta helpotusta odotan.

Äänestä
  • mieln ja surun, kun valitset oikean kappaleen ja kuuntelet sen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastunut*** kirjoitti:

Andy Williamsin esittämänä Love Story. Se saa mielen korkeuksiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu