Mitä ne oikein joivat?

Eikös BB järjestänyt yhdeksälle hengelle korin kaljaa ja vähän kuohuviiniä?

Missä vaiheessa niille tarjoiltiin väkeviä? Ei jaksa alkaa selata viestejä, kaipa joku on kirjoittanut. :(

Miten ne onnistuivat juomaan itsensä tiedottomaksi?
2378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tollasista annoksista keskaria/kuoharia voi mennä muka noin överiks ?

Kyllähän aikamies kittaa korin kaljaa ja vaan piereskelee päälle siitä määrästä

Äänestä

Niille oli pihalla lisää viinaa./ siis kun ovet aukesivat pihalle) Ainaki monta pulloa punaviiniä ym.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


umpitunneli kirjoitti:

Eikös BB järjestänyt yhdeksälle hengelle korin kaljaa ja vähän kuohuviiniä?

Missä vaiheessa niille tarjoiltiin väkeviä? Ei jaksa alkaa selata viestejä, kaipa joku on kirjoittanut. :(

Miten ne onnistuivat juomaan itsensä tiedottomaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu