Miksi eivät äänestä

kaikki ovat sitä mieltä, että Kaarlo on arvaamaton ja lapsellinen kiukuttelija. Miksi he eivät siis äänestä Kaarloa pois? Ovat ilmeisesti masokisteja.
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kaarlon vuoro olla yleisöäänestyksessä. Ei ne oo kunnolla huomanneet kun nyt vasta, että Kale on arvaamaton ja äkkipikanen ja hyvin helposti räjähtävää tyyppiä. Mä en usko enää alkuunkaan,(aluks uskoin! tyhmä minä) että se Kaarlon riidan haastaminen Henalle olis ollut vitsi. Siis todellakaan ei ollut. jätkä on saatanan pelottava. Mä kyllä ihan bb:n alussa huomasin, ku se istu pk-huoneessa, sen silmissä semmosen pelottavan katseen, kun se puhu jotain muista jätkistä.. mutta ajattelin sitten nähneeni vaan omiani ja kuvitelleeni. Mutta enää en kuvittele

Äänestä

kaarlo valittaa IHAN KOKO AJAN jostain. Rasittavaa katseltavaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hullu-kaarloa.... kirjoitti:

kaikki ovat sitä mieltä, että Kaarlo on arvaamaton ja lapsellinen kiukuttelija. Miksi he eivät siis äänestä Kaarloa pois? Ovat ilmeisesti masokisteja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu